sağlık, kadın, hastalıklar, cilt bakımı, sağllık haberleri, sağlık bilgileri, çocuk, pspikoloji

Toplum içersinde kadının kendini daha rahat hissetmesini sağlayacak, hayatı güzel ve kolay yaşanabilir kılacak kadınsal önerilerimize bir göz atın deriz.

kadın2 Meleklerimize Kadınsal öneri tüyoları

ÖPÜŞMEK: Kendini kibar göstermek isteyen bir kadın asla toplum içinde öpüşmemelidir. Eğer partneriniz sizi kalabalık bir yerde öpmek isterse öksürerek kendinizi kurtarın.

ÇIPLAKLIK: Aşırı çıplaklık ve gereksiz dekolte kadını basit gösterir. Fazla açılıp saçılmamak saygınlık açısından kadına prim yaptırır.

SOKAKTA YEMEK: Sokakta yürürken ne kadar acıkırsanız acıkın bir şeyler yememeye özen gösterin. Çünkü bu dışardan bakıldığında çok itici bir görüntü yaratır.

MAKYAJ: Asla erkeklerin önünde makyaj yapmayın. Erkeklerin sizin nasıl güzelleştiğinizi bilmesine lüzüm yok! Bu onların fantazilerine zarar veriken sizin de aptal gibi görünmenize neden olabilir.

RANDEVU İPTALİ: Bir buluşmayı ya da yemek davetini iptal edeceksiniz mutlaka iyi bir bahane bulun. Ve söylediğiniz bu yalandan bahanenin ne olduğunu sonradan unutmayın.

ÖDÜNÇ ALMAK: Bir dostunuzdan kitap ödünç aldıysanız en kısa zamanda geri verin. Kimseden ruj ya da deodorant gibi hijyen gerektirecek malzemeleri ödünç istemeyin.

MARKET: Alışveriş yaparken kasaya geldiğinizde aldıklarınızı sizden sonraki müşteriyle karıştırmayın. Sıra tam size geldiğinde almayı unuttuğunuz bir şey varsa bile sıradan çıkıp gitmeyin.

ÖDEME: Alışveriş yaptığınız mekanın kasasında her zaman nazik olun. Eğer kredi kartınızın süresi bittiyse kasiyerle tartışmak yerine çözüm üretin.

OTOBÜSTE: Kalabalık araçlarda erkekler tarafından tacize uğramamak için boş olan yerlere yaslanın. Bir erkeğin yanında oturuyorsanız ve size oturacak aynabkİyer bırakmıyorsa ayağınızla hafifçe iterek kibarca onu uyarın.

KONUŞMA: Kısa süren konuşmalar sizin zekanıza gölge düşürür. Özellikle patronunuza asla kısa cümleler kurmayın. Aptal olduğunuzu düşüneceğini aklınızdan çıkarmayın.
Kadınsal öneri tüyoları

Advertisements

Tag Cloud

%d bloggers like this: