sağlık, kadın, hastalıklar, cilt bakımı, sağllık haberleri, sağlık bilgileri, çocuk, pspikoloji

Bildiğiniz biz insanlar zayıflamak ve kilo vermek için bir çok yol deneriz. Diyetler, şifalı otlar, doktor tavsiyeleri gibi bir çok yola başvururuz. Herkezinde bildiği gibi lahana ve lahana suyu ile kolay ve güvenli bir şekilde kilolarımızdan kurtuluruz.

Lahana diyeti halk arasında çokça tanınmış bir diyettir. Evet herkesin bildiği gibi ve duyduğu gibi lahana ciddi anlamda kilo verdiriyor. Tam olarak haftada 6 kilo verdirdiği gözlemlenmiştir uzman ekipler tarafından. Yalnız çoğu insan bu diyeti çok yanlış şekillerde uygulamaktadır.

Bundan dolayı pekte etkili olmamaktadır. Bazı uzman ekipler bu diyete çok karşı çıkmaktadır. Bunun nedeni de bu kadar kısa zamanda çok fazla kilo verilmesidir. Ama dünya üzerinde bu kadar hızlı kilo verdiren başka bir diyet şekli bulunmamaktadır. Aynı zaman da çoğu uzman ekip tarafından da onay almış bir diyet şeklidir.

Lahana diyetini şu şekilde uygulamalısınız.

Malzemeler: 6 adet soğan, lahana, kereviz, biber, patlıcan, domates, kabak, havuç ve maydanoz. Bu malzemeleri öncelikle elde ediniz. Daha sonra bütün sebzeleri küçük küçük doğramalısınız. Daha sonra bunları çorba yapar gibi kaytanız.

İyice kaynadıktan sonra dinlenmeye alarak daha sonra bunu tüketiniz. Her gün 1-2 tabak Lahana çorbası içerek ciddi kilolar verebilirsiniz. Ama unutmayın diğer yiyeceklerden de uzak kalmadan az az yemeniz gerekmektedir. Sağlığınız için birebir diyet programı Lahana Diyeti dir.

Lahana diyeti nasıl yapılır

Advertisements

Tag Cloud

%d bloggers like this: