sağlık, kadın, hastalıklar, cilt bakımı, sağllık haberleri, sağlık bilgileri, çocuk, pspikoloji

-dunyanin-en-iyi-djlerinden-dennis-ferrer-geliyor-.jpg“Hey Hey” ile dans müziği listelerini alt üst eden ve uzun süre 1 numara olan Grammy adayı Dennis Ferrer, 15 Nisan Cuma günü Karaköy Liman Lokantası’nda!Müzikal kariyeri ile bir klişe, bir efsane olarak bilinen ve dünyada son dönemlerde dans müzikte bir ekol olan “afro-centric house müziği”ni sırtında taşıyan bir isim; Dennis Ferrer…

House müziğin en saygın plak şirketlerinden Objektivity’nin sahibi olan; Dido’nun ‘Don’t Believe In Love’ isimli parçasına yaptığı remix ile Grammy ödüllerine aday olan ve Sandcastles, Church Lady, Touch The Sky, Hey Hey gibi birçok hit parçaya imza atan DENNIS FERRER, 15 Nisan Cuma günü eşşiz Boğaz manzarasıyla Karaköy Liman Lokantası’nda Ajan İstanbul tarafindan düzenlenen etkinlikle İstanbullu müzik severler ile buluşuyor.

2009 yılında dünyanın en önemli elektronik müzik satış
kanalı olan Beatport tarafından ‘En İyi Deep House DJ’i’ seçilen New Jersey’li prodüktörün aynı yılın sonunda çıkardığı ‘Hey Hey’ isimli parçası başta Avrupa ve Amerika olmak üzere ülkemizde de yabancı müzik radyo istasyonlarının en çok çaldığı parçalar arasındaki yerini uzun süre korudu. Bu parça ile Beatport ve June Download’ da En Çok Satın Alınanlarda 1. Numara oldu ve MixMag UK tarafından ‘En İyi Prodüksiyon Ödülü’ ne layık görüldü.

“En iyi remix” Grammy adayı
İngiliz asıllı dünya yıldızı Dido’nun ‘Don’t Believe In Love’ isimli parçasına yaptığı remixle; dünyanın en saygın müzik ödülleri olarak kabul edilen Grammy’de ‘En iyi Remix’ kategorisine girmeyi başaran Dennis Ferrer’in ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi bulunmakta.

Müzik kariyerine soul ve techno soundları mixleyerek başlayan Dennis Ferrer, kısa sürede yaptığı kusursuz
prodüksiyonlar ile house müziğin efsaneleri arasına girdi. 2003 yılında Jerome Sydenham’la yapmış olduğu ‘Sandcastles’ isimli parçası müzikseverler tarafından büyük beğeni topladı .

Son Of Raw, Church Lady, Touched The Sky başta olmak üzere çıkardığı birçok parçayla dans müziği arenasının en iyi djlerinin yer aldığı listelerde adından söz ettiren Dennis Ferrer; Ane Brun, Telepopmusik gibi alternatif isimlerle beraber yaptığı prodüksiyonları kendi plak şirketi olan Objektivity’den yayınladı.

Turntable, Andre Hommen ve Mert Yücel ile ısınacak
Gecede Dennis Ferrer’e eşlik edecek olan isimler ise Objektivity’nin house müziğe kazandırdığı dj / prodüktör Andre Hommen ve çıkardığı 30’un üzerinde plakla ülkemizi uluslar arası arenada başarıyla temsil eden, “Dreamer” parçasıyla Amerika ‘da 1 Numara olan Mert Yücel.

Kapı Açılış: 22:00
Bilet Fiyatı: 60
TL (1 içki dahil)

Biletler Biletix’ te

Karaköy Liman Lokantası
Rıhtım caddesi 52-3 Yolcu salonu üstü. kat 3 Karaköy İstanbul
Tel: 0212 292 39 92

Dünyanın En İyi DJ’lerinden Dennis Ferrer geliyor!

Advertisements

Tag Cloud

%d bloggers like this: