sağlık, kadın, hastalıklar, cilt bakımı, sağllık haberleri, sağlık bilgileri, çocuk, pspikoloji

Erkek, kadın ilişkisi üzerine yapılan bir araştırmada, en çok erkeklerin yalan söylediği ortaya çıkmış. Kadınların günlük söylediği yalanın iki katı yalan söyeleyen erkekler olarak araştırma sonuçlanmış. Peki biz kadınların az da olsa söyledikleri yalanlar neler?evlilikde istekler3 4332 Kadınların yalanlarını yakalayın

Kadınlara oranla erkeklerin çok daha fazla yalan söylediğini ortaya çıkaran araştırma, erkeklerin günde altı defa, kadınlarınsa üç defa bu yola başvurduklarını belirtiyor.

İngiltere’de 2 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmada erkeklerin kadınlara göre iki kat daha fazla yalan söylediği ortaya çıktı. Buna göre erkekler sırasıyla partnerlerine, patronlarına ve iş arkadaşlarına yalan söylüyor. Ayrıca erkeklerin partnerlerin fiziki görünümü hakkında söyledikleri yalanlar da ‘Top 10 Yalan listesinde’ ilk üçe girmeyi başarmış.

Beden dili uzmanı Richard Newman, pek çok insanın işaretleri göremediğini ve karşı tarafın yalan söylediğini anlayamadığını söylüyor.

“İnsanlar zannediyor ki yalan söyleyen kişiler göz temasından kaçar, yüzlerini saklar. Ama aslında durum bunun tam tersi. Yalancılar, sizi ikna etmek için ellerinden geleni yapar. Yüzünüzdeki reaksiyonları görebilmek için size direkt ve ilgiyle bakar.”

Top 10 erkek yalanları

1- Bir şeyim yok, ben iyiyim.
2- Bu son kadeh.
3- Göbeğin hiç de o kadar büyük değil.
4- Hiç fikrim yok.
5- Pilim bitti.
6- Üzgünüm aradığını duymamışım.
7- Bu kadar içmeyecektim.
8- Kendi yolumda gidiyorum
9- O kadar da pahalı değil.
10-Trafikte sıkıştım.

Top 10 kadın yalanları

1- Bir şeyim yok, ben iyiyim.
2- Bu yeni bir şey değil ki, yıllardır yapıyorum.
3- O kadar da pahalı değil.
4- İndirimdeydi.
5- Kendi yolumda gidiyorum.
6- Bilmiyorum nerede, dokunmadım bile.
7- O kadar içmeyecektim.
8- Başım ağrıyor.
9- Hayır, onu ben atmadım.
10-Üzgünüm aradığını duymamışım.

Üş aşağı beş yukarı erkek, kadın yalanları benzer 🙂 Fakat kadınsal yalanlardan ”indirimdeydi” ve yada ”yok yeni değilki, sen görmemişsindir, önceden var” bu iki yalan büyük çoğunluğumuzun ağzında ciklet misali gezer :))) Haksız mıyım melek‘lerim :))))

Kadınların yalanlarını yakalayın

Advertisements

Tag Cloud

%d bloggers like this: