sağlık, kadın, hastalıklar, cilt bakımı, sağllık haberleri, sağlık bilgileri, çocuk, pspikoloji

ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-1.jpg Kendinizdeki dengesizliklerin neler olabileceğini tek tek düşünün.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-2.jpg Yarın daha dengeli bir yaşama başlayın; en azından buna karar verip ilk adımı atın ve tüm bu dengesizlikleri yapmamaya gayret edin.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-1.jpg Eğer sözünüzü tutamadığınızı görürseniz sakın vazgeçmeyin; yeniden başlayın.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-2.jpg Aslında her gün güne başlarken kısaca konsantre olun ve tekrar karar alın.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-1.jpg Daha dengeli olduğunuzu, eskisi gibi aniden sinirlenmediğinizi, öfkenizi kontrol edebildiğinizi vs. gördüğünüzde sakın kendinizi yeterli görmeyin, daha da dengeli olmak için gayret sarf etmeye devam edin.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-2.jpg Yaşıtlarınızın tavırlarından olumsuz etkilenmeyin.
ruh-sagliginizi-daha-guzel-hale-getirmek-icin-izleyeceginiz-adimlar-1.jpg Eski tavırlarınız mutlaka ki size uygulaması daha rahat ve kolay gelecektir. Kızmak, bağırmak, çağırmak, asileşmek, küsmek, tavır almak bazen daha cazip görünebilir. Ancak bunu kendinize yakıştırmayın, siz bir kez dengeli insan olmaya, yetişkin tavrı göstermeye niyet ettiniz. Şimdi bunu uygulama zamanı.

Ruh sağlığınızı daha güzel hale getirmek için izleyeceğiniz adımlar

[end]

Advertisements

Tag Cloud

%d bloggers like this: